Ticari araç şoförleri için gerekli olan psikoteknik belgesi, kısa zamanda yapılan bir işlem olmakla beraber sürücülerin performans ve iştiraklarının neticesinde alınabilen bir belgedir.
2 Haziran 2020

Psikoteknik Raporu Ne Kadar Sürede Alınır?

ile Ulaştırma Hizmetleri

Psikoteknik Raporu Ne Kadar Sürede Alınır?

Ticari araç şoförleri için gerekli olan psikoteknik belgesi, kısa zamanda yapılan bir işlem olmakla beraber sürücülerin performans ve iştiraklarının neticesinde alınabilen bir belgedir. Sürücüler tertipli bir şekilde merkezdeki simülasyona katılım sağlarsa ve psiko-teknik testlerinden geçerse kısa sürede belgelerini alabilirler. 1 haftada alınabilen psikoteknik, aynı zamanda acil durum olduğunda 1 iş günü içerisinde de alınabilmektedir.

İş sahiplerinin, firmalarında çalışanlar için başvurduğu psikoteknik testlerinin sonuçları, başvuruyu yapan firmanın sistemine de gönderilerek iş verene de açık olacak belge niteliği taşımaktadır. Ticari araç sürücüleri kısa sürede psikoteknik eğitimleri alabileceği gibi testlerden de başarı sağlayıp geçer belgeler alarak ticari araç kullanabilirler.

Genel Puanlama
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Oylama 5 Puan]
Özet
Psikoteknik Raporu Ne Kadar Sürede Alınır?
Makale Adı
Psikoteknik Raporu Ne Kadar Sürede Alınır?
Kısa Açıklama
Ticari araç şoförleri için gerekli olan psikoteknik belgesi, kısa zamanda yapılan bir işlem olmakla beraber sürücülerin alınabilen bir belgedir.
Yazar
İşletme
Psikoteknik Merkezi, Psikoteknik Testi, Psikoteknik Raporu
İşletme Logo